Rosnąca świadomość Polaków dotycząca kwestii prawnych powoduje, że coraz chętnie korzystamy z usług radców prawnych, adwokatów oraz notariuszy. Różnego rodzaju akty notarialne, dla klientów indywidualnych, a także biznesowych, sporządza między innymi Łukasz Górski, który swoją kancelarię notarialną prowadzi w Warszawie. Na jego przykładzie dowiedz się, co oferują dzisiaj notariusze.

Szeroki zakres usług notarialnych

Najlepsi specjaliści notarialni –  m.in. – Kancelaria notarialna Łukasza Górskiego – wyspecjalizowani są w dziedzinach prawa spadkowego, prawa spółek, prawa rodzinnego i nieruchomościowego. Ważnymi działaniami, są również różnego rodzaju poświadczenia: poświadczenia wzoru podpisu, poświadczenia pozostawania przy życiu, poświadczenia daty okazania dokumentu, poświadczenia zgodności odpisu/wyciągu/kopii z oryginałem dokumentu, poświadczenia podpisu pod dokumentami.

Do bardziej złożonych obsługiwanych sprawa należą jednak między innymi umowy darowizn i zamiany, umowy o dożywocie, umowy deweloperskie, przekształcanie praw spółdzielczych, umowy majątkowe małżeńskie, a także te dotyczące podziałów majątku, czy też umowy alimentacyjne, oraz o dział spadku. Do takich notariuszy, jak Łukasz Górski można zgłosić się również w przypadku konieczności sporządzenia aktu poświadczenia dziedziczenia, czy otwarcia i ogłoszenia testamentu. Z pełnym zakresem szerokich usług notarialnych najlepszych specjalistów, możesz zapoznać się na tworzonych przez nich stronach internetowych.

Elastyczność działania

Dobry notariusz z pewnością będzie wyróżniał się również bardzo elastyczną formą swoich działań, przyjmując klientów zarówno we własnej kancelarii, jak i też w siedzibie firmy klienta. Druga opcja może być konieczna między innymi przy takich czynnościach notarialnych, jak: sporządzanie umów i statutów, pełnomocnictw, protokołów zgromadzeń wspólników, protokołów walnych zgromadzeń akcjonariuszy, czy też oświadczeń o objęciu akcji bądź udziałów. Elastyczną działalność kancelarii notarialnych cenią sobie zatem przede wszystkim przedsiębiorcy, również ci działający na rynku deweloperskim. Jeśli zatem szukasz dobrego specjalisty, który jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom swojego klienta, zapoznaj się z ofertą takich notariuszy, jak Jadwiga Dorocińska, który działa w Warszawie, na terenie dzielnic Bemowo, Wola, Żoliborz i Śródmieście.

Doświadczenie, które ma znaczenie

Profesja notariusza, która cieszy się wysokim zaufaniem publicznym, wymaga nie tylko posiadania kompetencji i praktycznego doświadczenie prawnego/notarialnego, ale także administracyjnego, biznesowego, a czasem także psychologicznego, mediacyjnego oraz biznesowego. Jest to zwłaszcza potrzebne przy działaniu w dziedzinie prawa spadkowego, rodzinnego, czy spółek, o czym doskonale wie notariusz Łukasz Górski, ceniony wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych, za swoją kompleksowość oraz precyzję działania. To właśnie z takimi ekspertami warto podejmować doraźną bądź stałą współpracę!